قیمت خدمات شهری

محصولات  قیمت خدمات شهری

 
 

نمايشگاه خدمات شهری

فروشنده خدمات شهری

قیمت خدمات شهری

 

سطل زباله تفکیک از مبدا

شهر آذین گلچین

سطل زباله تفکیک از مبدا

مخازن جداسازی زباله جهت سالن های فرودگاهی و لابی هتل ها هتلینگ یعنی .................................. هوشمندی هتلینگ یعنی .................................. استفاده از مناسب ترین المان ها هتلینگ یعنی .................................. با مناسب ترین قیمت خلق اثری زیبا و ماندگار هتلینگ یعنی .................................. رفاه و رضایتمندی مشتریان هتلینگ یعنی .................................. استفاده از طراحی بهینه فضا مخازن جداسازی زباله استیل این مخازن تفکیک زباله در اماکن عمومی به ویژه در فرودگاه ها بیمارستان ها نقش بسیار مهمی در ارتقای بازیافت زباله در جامعه ایفا میکند. این مخازن تفکیک زباله ار جنس استیل میباشد و در رنگ های سفید ، زرد ، آبی ، قهوه ای و مشکی می باشد . در جهان امروز رضایتمندی افراد در تمام دنیا در حوزه هتلینگ اهمیت بسیار خاصی یافته است ، چرا که همه افراد مشتریان اصلی و نهایی بوده و وظیفه اصلی ارائه دهندگان خدمت ، برآوردن نیازهای مخصوص این مشتریان است . در حقیقت این رضایت افراد است که ننشان دهنده انجام صحیح خدمات مطلوب در تمام اماکن عمومی می یاشد ، رضایتی که مسلما نمی تواند صرفا به دلیل ارائه خدمات حرفه ای و بهرهمندی از فناوری های پیشرفته محقق شود بلکه سهم عمده این رضایتمندی متاثر از کیفیت و تنوع خدمات هتلینگ و رفتار کارکنان اماکن نیز میباشد و هرچه این خدمات متنوع تر و با کیفیت بهتر ارائه شود رضایت افراد و احتمال انتخاب مجدد آن مکان توسط آن مشتری بیشتر میشود . در بهسازی و نوسازی و استاندارد سازی ساختمان و تاسیسات مواردی چون در وروی و لابی ، دارا بودن محل انتظار در همه بخش ها ، سرویس بهداشتی ، تابلوها و علائم هدایت کننده ، دکوراسیون ، طراحی فضا و مبلمان ( رنگ بندی دیوار های بخش های مختلف ، کف پوش ها ، مبلمان ، پرده ) ، محوطه (دارا بودن فضای سبز ، دارا بودن محل نشستن ، دارا بودن فضای بازی کودکان ) چشم انداز مناسب قسمت های مختلف ( لابی ، راهروها و اتاقها ) تاسیسات ( سیستم سرمایش و گرمایش ، روشنایی ، پنجره ها ، آسانسور) مد نظر گرفته شده است . این دستورالعمل در راستای برنامه های تحول نظام سلامت و با هدف لزوم یکپارچه سازی کمی و کیفی خدمات هتلینگ و استاندارد سازی آنها و انتظارات خدمت گیرندگان ، تدوین لازم الاجراست . محورهای اصلی ارزیابی خدمات هتلینگ 1- ساختمان و تاسیسات 2-تجهیزات و امکانات 3-خدمات رفاهی 4-خدمات نظافت و بهداشت 5-تغذیه بیمار 6-امور اداری و گردش کار 7-منابع انسانی

قيمت (ها):

مشخصات اصلي

نام مخزن زباله چرخدار :

سطل زباله تفکیک از مبدا

برند مخزن زباله چرخدار :

شهر آذین گلچین

توضیحات بیشتر :

مخازن جداسازی زباله جهت سالن های فرودگاهی و لابی هتل ها

:

هتلینگ یعنی .................................. هوشمندی

:

هتلینگ یعنی .................................. استفاده از مناسب ترین المان ها

:

هتلینگ یعنی .................................. با مناسب ترین قیمت خلق اثری زیبا و ماندگار

:

هتلینگ یعنی .................................. رفاه و رضایتمندی مشتریان

:

هتلینگ یعنی .................................. استفاده از طراحی بهینه فضا

:

مخازن جداسازی زباله استیل

:

این مخازن تفکیک زباله در اماکن عمومی به ویژه در فرودگاه ها بیمارستان ها نقش بسیار مهمی در ارتقای بازیافت زباله در جامعه ایفا میکند.

:

این مخازن تفکیک زباله ار جنس استیل میباشد و در رنگ های سفید ، زرد ، آبی ، قهوه ای و مشکی می باشد .

:

در جهان امروز رضایتمندی افراد در تمام دنیا در حوزه هتلینگ اهمیت بسیار خاصی یافته است ، چرا که همه افراد مشتریان اصلی و نهایی بوده و وظیفه اصلی ارائه دهندگان خدمت ، برآوردن نیازهای مخصوص این مشتریان است .

:

در حقیقت این رضایت افراد است که نشان دهنده انجام صحیح خدمات مطلوب در تمام اماکن عمومی می یاشد ، رضایتی که مسلما نمی تواند صرفا به دلیل ارائه خدمات حرفه ای و بهرهمندی از فناوری های پیشرفته محقق شود بلکه سهم عمده این رضایتمندی متاثر از کیفیت و تنوع خدمات هتلینگ و رفتار کارکنان اماکن نیز میباشد و هرچه این خدمات متنوع تر و با کیفیت بهتر ارائه شود رضایت افراد و احتمال انتخاب مجدد آن مکان توسط آن مشتری بیشتر میشود .

:

در بهسازی و نوسازی و استاندارد سازی ساختمان و تاسیسات مواردی چون در وروی و لابی ، دارا بودن محل انتظار در همه بخش ها ، سرویس بهداشتی ، تابلوها و علائم هدایت کننده ، دکوراسیون ، طراحی فضا و مبلمان ( رنگ بندی دیوار های بخش های مختلف ، کف پوش ها ، مبلمان ، پرده ) ، محوطه (دارا بودن فضای سبز ، دارا بودن محل نشستن ، دارا بودن فضای بازی کودکان ) چشم انداز مناسب قسمت های مختلف ( لابی ، راهروها و اتاقها ) تاسیسات ( سیستم سرمایش و گرمایش ، روشنایی ، پنجره ها ، آسانسور) مد نظر گرفته شده است .

:

این دستورالعمل در راستای برنامه های تحول نظام سلامت و با هدف لزوم یکپارچه سازی کمی و کیفی خدمات هتلینگ و استاندارد سازی آنها و انتظارات خدمت گیرندگان ، تدوین لازم الاجراست .

:

محورهای اصلی ارزیابی خدمات هتلینگ

:

1- ساختمان و تاسیسات

:

2- تجهیزات و امکانات

:

3- خدمات رفاهی

:

4- خدمات نظافت و بهداشت

:

5- تغذیه بیمار

:

6- امور اداری و گردش کار

:

7- منابع انسانی

:

قیمت: تماس گرفته شود.

عکس کوچک 1 :

files\8391\gallery\product\\timages\84216_200X200.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8391\gallery\product\\timages\84216_145X145.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8391\gallery\product\\timages\84216_40X40.jpg

عکس اورجینال :

files\8391\gallery\product\\timages\84216.jpg

کشور سازنده :

ایران

دفتر مرکزی : ایران - تهران - بلوار آفریقا - بین میرداماد و ظفر - خیابان یزدان پناه - پلاک 40 - واحد 24

نشانی :

تلفن :

فکس :

مايل به سفارش تعداد عدد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید : 2506

ایران روف گاردن

شرکت نوآوران صنعت صادق

شرکت سان صنعت پرشیا

گروه صنعتی بازرگانی پیشگامان ورزش امروز

گروه صنعتی تاپو بين الملل نور

پاترا بتن

فروش زهکش ورسیسل

جایگاه جداسازی زباله از مبدا زیرزمینی مجهز به آسانسور

فروش عایق بام|Geomembrane

فروش فیلتر|Geotextile

کاسه توالت استنلس استیل با روکش طلا

سطل زباله تفکیک از مبدا

طرح چرخه بازیافت چرخه زندگی

پایه چراغ تزئینی

چراغ سه شعله پایه دار

روشویی سرویس بهداشتی | آبسردکن های استیل